Вшанували героїв Чорнобиля

14 грудня в Лохвиці, у День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, за участю голови районної ради Любові Кірієвської, голови районної державної адміністрації Анатолія Заславця та голови громадської районної організації «Чорнобильці Лохвиччини» Миколи Чекмеза відбулися покладання квітів та зустріч із мешканцями громади, що мають статус ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

Спілкування проходило у теплій, дружній атмосфері. Керівники району вже вкотре звернулися до чорнобильців зі словами глибокої та щирої подяки за мужність, героїзм і самовіддачу, які вони проявили у квітні 86-го.

Особливу велич вашому подвигу, надає те, що ви своїми діями відвернули страшну загрозу від мільйонів людей. Страшно уявити, які наслідки могли бути, якби ви тоді не ліквідували небезпеку, що на нас насувалась, - сказала, звертаючись до присутніх, Любов Кірієвська.

Вона наголосила, що нині на Лохвиччині проживає більше 200 громадян, які мають статус учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Це сильні духом люди, що мають активну життєву і громадянську позицію. Не дивлячись на все пережите, багато з них сьогодні продовжують плідно працювати на благо рідного краю.

Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять про всіх ліквідаторів, які не дожили до сьогоднішнього дня. Для присутніх учасники художньої самодіяльності Лохвицького районного Будинку культури підготували цікаву концертну програму.