Свято людей у міліцейських погонах

19 грудня, у переддень професійного свята – Дня міліції, у Лохвицькому районному Будинку культури відбулися урочисті заходи, в яких взяли участь і виступили голова районної ради Любов Кірієвська, голова районної державної адміністрації Анатолій Заславець, міський голова Лохвицької міської ради В’ячеслав Демчук, міський голова Червонозаводської міської ради Віталій Сидоренко, начальник Лохвицького РВ УМВС України в Полтавській області Олександр Гресь.

Любов Кірієвська тепло привітала присутніх з професійним святом. «Ваша служба складна і небезпечна. Вона вимагає від кожного з вас щоденного високого професіоналізму, зразкової дисципліни, мобілізації сил та готовності допомоги тим, хто потрапив у біду, – говорила голова районної ради. – Я глибоко переконана, що ваша відданість справі, уміння долати труднощі і перешкоди були, є і залишаться надійними оберегами життя, здоров'я та добробуту наших громадян. Висловлюю щиру вдячність всім працівникам та ветеранам органів внутрішніх справ за самовіддану працю, бажаю і надалі мужності, витримки й наснаги. Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками в житті».

До привітань на адресу захисників правопорядку долучилися прокурор району Костянтин Лук’яненко, голова районного суду Григорій Савинський, голова районної організації “Спілка ветеранів органів внутрішніх справ” Олександр Зленко, голова Лохвицького первинного осередку Міжнародної громадської організації «Українське козацтво» Іван Дудник. Вітаючи працівників міліції, вони говорили про їх велику роль у благородній справі зміцнення правопорядку на Лохвиччині, захисті прав і свобод мешканців громади та забезпеченні інтересів держави.

За особистий внесок у зміцнення законності та правопорядку, сумлінність, професіоналізм в роботі та з нагоди Дня міліції України Любов Кірієвська нагородила Почесними грамотами районної ради слідчого відділення районного відділу УМВС України в Полтавській області Олега Лесика та оперуповноважений відділення кримінальної міліції у справах дітей районного відділу УМВС України в Полтавській області Артура Сапунова.

Для учасників урочистостей танцював дитячий колектив «Витоки», а народний аматорський гурт „Контингент” Лубенського міського будинку культури, членами якого є колишні воїни-інтернаціналісти, подарував присутнім пісні військово-патріотичної тематики, що користуються великою популярністю серед глядачів та шанувальників гурту.