«Сонечко» знову засяяло у Пронозівці

Проблема відродження полтавського села – одне із завдань, які голова обласної ради Іван Момот називає у числі пріоритетів роботи Полтавської обласної ради шостого скликання. Питання це непросте, вимагає комплексного підходу та безпосередньої участі державних інституцій. Але починати потрібно на місцях, дбаючи про гідний рівень умов життя сільського населення, трудову зайнятість, відновлення роботи дитсадків, організацію змістовного дозвілля молоді. Саме ці питання стали лейтмотивом першої робочої поїздки голови обласної ради Івана Момота у Глобинський район.

Понад 14 довгих років малеча з Пронозівки та навколишніх чотирьох сіл змушена була здобувати удома дошкільну освіту. Завдяки ініціативі та старанням Пронозівського сільського голови Степана Скриля, депутатів сільської ради, які своїм рішенням взяли занедбану будівлю дитячого садочку на баланс сільської ради, проблему з дошкільною освітою вдалося вирішити.

Голова обласної ради Іван Момот передав подарунки пронозівській малечі та привітав усіх із такою приємною і важливою подієї в житті територіальної громади, як відкриття дитячого садочка, подякував місцевій владі за докладені зусилля, а підприємцям - за благочинність.

Вітань і побажань було іще чимало. Багато теплих слів сказали гості, багато вдячних промов було з боку господарів. Відтепер у дитячому садочку «Сонечко» будуть виховуватися та здобувати повноцінну дошкльну освіту 40 дітей з Пронозівки та ближніх сіл. Поки що дітей з інших сіл підвозитимуть батьки, проте вже є домовленість, і найближчим часом для підвезення малят буде залучено шкільний автобус.

- Зробили євроремонт приміщень, провели газове опалення, закупили необхідне обладнання, інвентар та іграшки, щоб діткам було затишно і комфортно, - розповідає Степан Скриль. - До 280 тисяч, виділених з державного бюджету на відновлення садочку, додалися значні спонсорські внески. Директор ТОВ СГП «Надія» Олександр Голобородько, надав допомогу на 220 тисяч гривень, директор ПВП «Будматеріали» Анатолій Клименко - на 50 тисяч гривень.  Щира подяка керівникам фермерських господарств: «Зоря» - Борису Хомуляку, «Явір» - Івану Скрилю, «Верест» - Станіславу Голобородьку та приватним підприємцям: Олександру Ченчику, Валентину та Олегу Михайликам.

Цього ж дня Іван Момот відвідав Градизьку спеціальну загальноосвітню школу-інтернат, яка відноситься до об’єктів спільної власності територіальних громад області, та гімназію імені Олександра Білаша.

У робочій поїздці голову обласної ради супроводжували голова Глобинської  районної ради Валерій Ведмідь та голова Глобинської райдержадміністрації Юрій Мацак.