Розглянули бюджетні питання та стан законності

27 грудня відбулося пленарне засідання шістнадцятої сесії Лохвицької районної ради шостого скликання. У її роботі взяли участь голови міських, сільських рад району, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, установ, організацій, представники засобів масової інформації. Вела пленарне засідання голова районної ради Любов Кірієвська.

Перед початком роботи сесії всіх присутніх із наступаючими святами привітала щедрувальна група районного Будинку культури.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Близнюк доповів про основні складові районного бюджету на 2013 рік та його прогнозні показники на 2014-2015 роки. Розглянуто питання про зміни та уточнення до показників районного бюджету на поточний рік. Депутати одноголосно підтримали запропоновані проекти рішень.

Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури на території району інформував прокурор району Костянтин Лук’яненко.

Депутати також ухвалили план роботи районної ради на 2013 рік та прийняли ряд рішень, що стосуються діяльності районної ради, Трудового архіву, управління комунальною власністю територіальних громад району.

Підсумки пленарного засідання підвела голова районної ради Любов Кірієвська. Вона подякував депутатам за злагоджену роботу та привітала усіх присутніх з наступаючими Новорічними і Різдвяними святами.