Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад набирає обертів

12 лютого у м. Лохвиці за участі заступника голови районної ради Валентина Черевка, міських, сільських голів та керівників громадських організацій району відбувся тематичний семінар з підведення підсумків участі місцевих суб’єктів в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад за 2012 рік та визначення напрямів роботи громад, які долучилися до конкурсу цьогоріч. З метою надання потенційним розробникам конкурсних проектів відповідної консультативно-методичної і практичної допомоги на зібрання завітала начальник інформаційно-аналітичного відділу виконавчого апарату обласної ради Ірина Дудка.

Відтак відбувся зацікавлений предметний діалог стосовно різнобічних аспектів реалізації потенціалу місцевих громад у поєднанні із додатковими можливостями, що надає їм обласний конкурс.

Також до відома присутніх доведено основні правила та особливості проведення Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, яким опікується Державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні.

Досвідом участі в обласному конкурсі у своїх виступах поділилися заступник Лохвицького міського голови Світлана Вовчук, секретар Червонозаводської міської ради Лариса Мащенко та Сенчанський сільський голова Микола Заліський. Ці громади стали переможцями обласного конкурсу, тож їхні поради були надзвичайно корисними для всіх і, насамперед, для керівників тих громад, які лише планують розробку власних проектів.

Учасники семінару також обговорили питання, що стосуються виготовлення проектно-кошторисної документації і здійснення технічної експертизи.

З огляду на те, що семінар пройшов конструктивно, а його слухачі отримали конкретні відповіді на комплекс актуальних запитань, є всі підстави сподіватися на зростання активності громад Лохвиччини в рамках обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад – 2013.

У зібранні також взяв участь консультант голови районної ради, керівник районного ресурсного центру Олександр Єсіков.