Сесія Решетилівської районної ради

20 лютого відбулася 20 сесія Решетилівської районної ради 6 скликання. У роботі засідання взяв участь депутат обласної ради Володимир Микійчук.

Депутати заслухали звіт голови районної ради Віктора Різника про свою діяльність за 2012 рік та звіт постійної комісії з питань освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді, спорту, духовного відродження і засобів масової інформації, голова комісії - Сергій Колінченко.

Також були розглянуті питання «Про затвердження звіту щодо виконання районного бюджету за 2012 рік та внесення змін до показників районного бюджету на 2013 рік», «Про затвердження районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2013-2015 роки», «Про районні програми розвитку садівництва та овочівництва на 2013-2020 роки».

Депутати також погодили питання щодо зняття з обліку сіл Слюсарі, Чернещина Решетилівського району Полтавської області, укладання контрактів із керівниками освітніх закладів Решетилівського району та питання «Про погодження надання в користування мисливських угідь на території Решетилівського району».