Сільських голів залучили до розробки проекту районної програми розвитку місцевого самоврядування

5 березня відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Лохвицької районної ради Любові Кірієвській. У роботі зібрання взяли участь заступник голови районної ради Валентин Черевко, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Павло Плужник, землевпорядники району, міські та сільські голови.

На початку засідання голова районної ради привітала всіх землевпорядників Лохвиччини із професійним святом. Вона подякувала їм за важливу і нелегку працю на ниві землевпорядкування і побажала міцного здоров’я, сімейного благополуччя, а також мудрості, виваженості і успіхів у професійній діяльності.

На зібранні йшлося про аспекти виявлення законодавчої ініціативи шляхом взаємодії голів місцевих рад з органами виконавчої та законодавчої влади. З цього питання виступила голова районної ради Любов Кірієвська. Різні конструктивні пропозиції на цю тему лунали від Лучанського, Токарівського та Вирішальненського сільських голів. Всі вони будуть враховані при підготовці переліку законодавчих ініціатив з метою їх подальшого розгляду на вищому державному рівні.

Заступник начальника управління агропромислового розвитку РДА Наталія Ющенко інформувала присутніх про підготовку районної програми соціального розвитку сільських населених пунктів та участь у ній сільських рад. Вона розповіла про основні її напрямки, джерела фінансування, загальна суму якого складає 8 млн. 531,4 тис.грн., та дала оцінку якості виконання програмних завдань.

Начальник організаційного відділу районної ради Оксана Литвиненко ознайомила присутніх з підсумками підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування у 2012 році та планом-графіком підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад на 2013 рік. Так, вона повідомила, що у минулому році підвищили кваліфікацію 20 посадових осіб місцевого самоврядування району І-ІV категорії та 15 осіб, що мають V-VII категорію.

З інформацією про проведення оцінки діяльності головних бухгалтерів бюджетних установ виступила начальник управління Державної казначейської служби в Лохвицькому районі Ольга Рябченко.

Голова районної ради також інформувала про скликання 21 березня чергової сесії районної ради та закликала присутніх сільських голів активно долучитися до розробки проекту районної програми розвитку місцевого самоврядування, який планується внести на її розгляд.