Сільська медицина потребує підтримки

19 березня проблеми сільської медицини обговорювали на базі Гирявоїсковецької амбулаторії сімейної медицини голова районної ради Любов Кірієвська, сільський голова Микола Безпалько, головний лікар центру первинної медико-соціальної допомоги Людмила Троц із завідуючим медичним закладом Станіславом Плєхановим. У ході зустрічі було звернуто увагу на надання якісних і доступних медичних послуг жителям громади.

Головний лікар ЦПМСД та завідуючий амбулаторією порушували питання матеріально-технічного забезпечення закладу, забезпечення медикаментами для надання невідкладної допомоги. Учасники робочої зустрічі узгодили спільні дії щодо вирішення проблем наближення медицини до сільських жителів, проведення профілактичної роботи серед населення з утвердження здорового способу життя та зміцнення матеріально-технічної бази амбулаторії.

Підбиваючи підсумки робочої зустрічі,голова районної ради Любов Кірієвська відзначила, що лише всі разом ми зможемо забезпечити реалізацію медичної реформи, і лише тоді, коли ми будемо підсилювати сільську медицину, люди зможуть відчути, що вона працює ефективно.