Дев’яноста весна району

27 квітня у Решетилівці відбулися урочистості з нагоди 90-річчя утворення Решетилівського району та обласного свята народного мистецтва «Решетилівська весна - 2013».

Голова районної ради Віктор Різник та голова райдержадміністрації Володимир Колесніченко привітали присутніх і гостей свята, серед яких були Почесний громадянин Решетилівщини, професор Санкт-Петербурзького архітектурно-будівельного університету Анатолій Асаул, голова Великобагачанської районної ради Євген Луценко, голова Шишацької районної ради Юрій Лубенець, перший заступник голови Козельщинської райдержадміністрації Анатолій Срібний, ректор Полтавського Національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка Микола Степаненко.

Кращі з кращих отримали обласні й районні відзнаки з нагоди урочистостей та ювілейні медалі “90 років Решетилівському району“. Лауреатам літературно-мистецької премії імені Олексія Дмитренка, заснованої Решетилівською районною радою шостого скликання, Валерію та Ігорю Козюрам за твір „Засвіт встали козаченьки“ було вручено диплом та грошову премію. Святкова колона пройшла головними вулицями селища до Парку Перемоги, де було покладено квіти та вінки до меморіалу. Свято продовжилось у парку, де серед алей розташувались мистецьки колективи територіальних громад.