За роботою - постійні комісії

28 травня відбулося спільне засідання постійних комісій Лохвицької районної ради з питань: планування бюджету, розвитку підприємництва; самоврядування, депутатської діяльності і законності та зв’язків з засобами масової інформації; освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення, в якому взяли участь голова районної ради Любов Кірієвська, заступник голови районної ради Валентин Черевко.

Про внесення змін до показників районного бюджету на 2013 рік та звіт про виконання районного бюджету за І квартал поточного року інформував начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Близнюк.

Депутати обговорили та прийняли рішення внести на розгляд сесії проект Програми економічних реформ на 2013-2014 роки «Успішна Лохвиччина – заможна територіальна громада. Будуємо разом», яку представив на розгляд присутніх начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та підприємництва РДА Іван Яківець.

На розгляд народних обранців було представлено проекти ще двох програм, а саме: районної Програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2013-2020 роки та районної Програми зайнятості населення на 2013-2017 роки, а також доповнення до Програми економічного і соціального розвитку району на 2013 рік та до районної комплексної Програми підтримки сім’ї молоді на 2012-2016 роки. Проекти цих рішень, з доповненнями та зауваженнями, підтримали члени комісій і вони будуть внесені на розгляд чергової сесії.

Про нову редакцію Плану фінансування об’єктів будівництва, реконструкції та ремонту соціальної сфери району за рахунок коштів Цільового (спеціального) фонду районної ради в 2013 році доповідав перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Шиян. Депутатами внесено ряд пропозицій та зауважень стосовно переліку об’єктів соціального та культурного призначення.

Підтримавши проект рішення про зміни в структурі первинної ланки медико-санітарної допомоги району, депутати висловилися на підтримку приєднання трьох малопотужних ФАПів (з чисельністю населення до 100 жителів) до більш потужних ФАПів, а також погодили призначення на посаду головного лікаря Лохвицької ЦРЛ Віктора Бурлея до закінчення повноважень районної ради 6 скликання.

Результатом конструктивного діалогу стало також погодження надання в користування мисливських угідь району Лохвицькому госпрозрахунковому мисливсько-рибальському господарству Полтавської обласної організації УТМР.

Окрім цього, депутати опрацювали ще ряд нагальних питань, що стосуються життєдіяльності громади району.

Всі питання порядку денного спільного засідання постійних комісій рекомендовано внести на розгляд вісімнадцятої сесії районної ради, пленарне засідання якої відбудеться 6 червня.