Вшанували символ державності та річницю незалежності

23 серпня у Лохвиці на центральному майдані міста відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та 22-ї річниці Незалежності України. У святковому заході взяли участь голова районної ради Любов Кірієвська, голова районної державної адміністрації Анатолій Заславець, Лохвицький міський голова В’ячеслав Демчук, представники трудових колективів, територіальних громад району.

Любов Кірієвська, зокрема, зазначила, що ці двазнаменні свята однаково дорогі кожному, хто душею і серцем відчуває себе українцем, адже обидва символізують втілення у життя одвічного прагнення нашого народу до свободи і самовизначення, закликала всіх жителів до активної наполегливої праці, єднання та підтримки, розуміння і взаємної поваги на нелегкому шляху розбудови європейської демократичної Української держави.

З нагоди 22-ї річниці Незалежності України було оновлено районну Дошку Пошани «Вшановуючи минуле – будуємо майбутнє», на яку занесено представників різних професій, активних учасників громадського життя району, талановитих, працелюбних людей, руками та розумом яких твориться багатство держави. Кращим працівникам підприємств різних форм власності, організацій, установ, представникам молодого покоління, які своїми високими успіхами у роботі та спорті примножують добру славу рідного краю, голова районної ради та голова райдержадміністрації вручили посвідчення про занесення на районну Дошку пошани.

Під звуки національного гімну відбулася урочиста церемонія підняття над центральним майданом міста Державного прапора України. За доброю традицією молодим громадянам України керівники району вручили паспорти та поклали квіти до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку та воїнам-визволителям. Продовжився захід у районному Будинку культури святковим концертом.