Присвоїли звання Почесного громадянина

22 серпня відбулося пленарне засідання п’ятнадцятої сесії Полтавської районної ради шостого скликання, яке провів голова районної ради Василь Степенко. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Володимир Павленко, керівники відділів райдержадміністрації, управлінь та служб, установ та організацій району, сільські голови.

На сесії було розглянуто близько тридцяти питань. Начальник фінансового управління Галина Данько повідомила про внесення змін до показників районного бюджету та затвердження звіту про виконання бюджету за І півріччя 2013 року. Також народні обранці заслухали інформацію начальника Полтавського районного відділу УМВС України у Полтавській області Віктора Самсоненка про стан боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку у І півріччі 2013 року. У цілому, було зазначено, що в порівнянні з минулим роком кількість зареєстрованих злочинів збільшилась майже вдвічі, а поясненням цьому стало застосування нового КПК України.

Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури поінформував прокурор Полтавського району Олександр Жигилій.

Не обминули увагою депутати й питання галузі охорони здоров’я, а саме: розглянули та затвердили в новій редакції статути Полтавської центральної районної лікарні та комунального закладу «Полтавський районний центр первинної медичної допомоги».

Про відкриття у Супрунівському, Калашниківському навчально-виховних комплексах додаткових дошкільних груп та погодження щодо продовження контрактів з керівниками закладів освіти району повідомила начальник відділу освіти райдержадміністрації Ольга Сень.

Присутні підтримали внесені зміни до Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2013-2020 роки та Програми покращення умов обслуговування платників податків Полтавського району.

Розглянувши клопотання Мачухівської сільської ради та розпорядження голови Полтавської районної державної адміністрації жительці с. Мачухи, Герою Соціалістичної Праці Джуган Ганні Тихоновні районна рада присвоїла звання «Почесний громадянин Полтавського району».