Підвищення престижу професії вчителя є одним із пріоритетів політики Президента України

29 серпня відбулася конференція педагогічних працівників Лохвицького району. До обговорення проблем розвитку освітньої галузі долучилися голова районної ради Любов Кірієвська, голова районної державної адміністрації Анатолій Заславець, заступник голови районної державної адміністрації Мирослава Батрак, Лохвицький міський голова В’ячеслав Демчук.

Вітаючи учасників конференції, голова районної ради Любов Кірієвська наголосила, що розвиток системи освіти, її адаптація до сучасного ринку праці, підвищення престижу професії вчителя є одним із пріоритетів державної політики Президента України Віктора Януковича. І це єдино вірний шлях розвитку, бо лише у тих державах, де ця галузь має пріоритетні засади, є впевненість у майбутньому. Голова районної ради вручила директору Лохвицької

гімназії № 1 Наталії Лисенко Сертифікат на отримання лабораторно-демонстраційного обладнання для кабінету хімії, придбаного за кошти обласного бюджету, а також Грамоту районної ради заступнику директора з навчальної роботи Лохвицької ЗОШ № 3 Валентині Вовкодав, що має 35-річний стаж роботи в освітній галузі.

Приємною подією для освітян у переддень свята Першого дзвоника стало поповнення шкільного автопарку новеньким автобусом, який підвозитиме дітей навколишніх сіл до Сенчанської ЗОШ. Загалом же на шкільних маршрутах району сьогодні працює 17 автобусів.

Напередодні нового навчального року шкільна родина району поповнилася новими педагогами. Настановчі слова та теплі побажання пролунали на адресу 10 молодих вчителів, які у цьому році тільки розпочинають свій шлях на освітянській ниві Лохвиччини.

Як спрацювали у минулому році, над якими проблемними питаннями доведеться працювати, про готовність закладів освіти району сіяти в дитячих душах розумне, добре, вічне доповідав начальник відділу освіти райдержадміністрації Олександр Момот. Він також детально зупинився на питаннях реалізацій завдання Президента України щодо модернізації та якості освіти в новому 2013-2014 навчальному році. В обговоренні основного питання взяли участь директори і вчителі шкіл району.

Після обговорення доповіді начальника відділу освіти та вітань учасникам конференції педагогічне зібрання району прийняло резолюцію конференції.

Біля Будинку культури працювала виставка педагогічних надбань. Загальноосвітніми та позашкільними закладами району були підготовлені експозиції-презентації, які висвітлюють розвиток та досягнення навчальних закладів району.

Загалом цього року педагогічна конференція зібрала під своєю егідою близько 400 освітян.