Так тримати, педагогічна громадо

29 серпня у смт Решетилівці пройшла районна конференція педагогічних працівників, учасників якої привітали та висловилися з обговорюваної проблематики голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури Іван Гальченко, голова районної ради Віктор Різник, голова райдержадміністрації Володимир Колесніченко. Іван Гальченко також вручив для районного методичного кабінету та директорам шкіл офісну техніку.

Начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації Володимир Зінченко зазначив, що у рейтингових показниках серед усіх районів області Решетилівський посідає одне із перших місць.

Тут, втілюючи відповідні ініціативи Глави держави Віктора Януковича, успішно реалізовуються Комплексна програма розвитку освіти району на 2011-2015 роки, Програма відпочинку та оздоровлення дітей у районі на 2009-2014 роки. У 2013 році відкрито Дитячо-юнацьку спортивну школу, де навчатиметься 171 учень. За кошти Державного бюджету отримано новий шкільний автобус.

У районі активно втілюється в життя Державна цільова соціальна програма розвитку дошкільної освіти. Основним здобутком є створення оптимальної мережі дошкільних навчальних закладів, що функціонують у кожній територіальній громаді. 96% від загальної кількості дітей дошкільного віку охоплено дошкільним вихованням та 100% дітей 5-ти річного віку.

Цього року навчальні заклади району приймуть 14 молодих спеціалістів.