Триває підготовка до чергової сесії

23 вересня за участю голови Лохвицької районної ради Любові Кірієвської, голови райдержадміністрації Анатолія Заславця, заступника голови районної ради Валентина Черевка відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань: планування бюджету, розвитку підприємництва; соціально-економічного розвитку, інвестицій і будівництва; промислового розвитку, транспорту та зв’язку. Вів засідання депутат районної ради, голова бюджетної комісії Микола Харченко.

Депутати опрацювали ряд питань, які внесені до проекту порядку денного 19 сесії районної ради 6 скликання, а саме: звіт про виконання районного бюджету за І півріччя поточного року, про внесення змін до показників районного бюджету та про передачу між бюджетних трансфертів на 2014 рік, звіт голови райдержадміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Лохвицького району на 2012 рік та повноважень, делегованих районною радою, про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку в районі, про «Схему планування території Лохвицького району Полтавської області», про мережу закладів освіти району в 2013-2014 навчальному році та інші. Після обговорення та деяких доповнень всі запропоновані проекти рішень були внесені на розгляд сесії, яка відбудеться 26 вересня.

Завтра над проектом порядку денного пленарного засідання сесії на спільному засіданні працюватимуть ще три постійні комісії.

По завершенню роботи комісій голова районної ради Любов Кірієвська та депутати районної ради взяли участь у нараді з представниками нафтогазового комплексу району по питанню укладення соціальних угод на наступний рік.