Проаналізували стан виконання делегованих повноважень, низки районних програм

25 вересня відбулася 23 сесія Решетилівської районної ради 6 скликання, пленарне засідання якої провів голова районної ради Віктор Різник.

Депутати заслухали звіт голови Решетилівської райдержадміністрації Володимира Колесніченка щодо виконання делегованих повноважень.

 

Про внесення змін до показників районного бюджету на 2013 рік інформувала начальник фінансового управління Тетяна Сахно, а про хід виконання Програми розвитку житлово-комунального господарства району на 2011-2015 роки - заступник голови райдержадміністрації Олександр Козубський.

Начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації Володимир Зінченко звітував про хід виконання Комплексної програми розвитку освіти Решетилівського району на 2011-2015 роки та про хід виконання районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей в районі на 2009-2014 роки, а про хід виконання Програми розвитку культури на 2011-2015 роки - начальник відділу культури, туризму та архівної справи Наталія Смірнова.

Про хід виконання районної Програми подолання та профілактики дитячої бездоглядності, злочинності і соціального сирітства, забезпечення соціально-правових гарантій дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, на 2011-2014 роки надала інформацію начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Зоя П'ятаха.

Питання про хід виконання районної Програми заліснення малопродуктивних (деградованих) земель на 2011-2015 роки на території Решетилівського району розглядалось за участю директора державного підприємства „Новосанжарське лісове господарство” Василя Красюка, який поінформував присутніх щодо заліснення земель району в розрізі сільських рад та дав відповіді на запитання.

Про надання дозволу на списання майна спільної власності територіальних громад району, про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих у міжсесійний період, про внесення змін до Положення про офіційний веб-сайт Решетилівської районної ради, про затвердження Переліку об’єктів, які перебувають у спільній власності територіальних громад Решетилівського району, про затвердження Положення про цільовий фонд Решетилівської районної ради у новій редакції та про депутатські запити надав інформацію голова районної ради Віктор Різник.