Відбулася сесія районної ради

26 вересня відбулося пленарне засідання дев’ятнадцятої сесії Лохвицької районної ради шостого скликання. У її роботі взяли участь голова Лохвицької районної державної адміністрації Анатолій Заславець, міські, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, установ та організацій, представники засобів масової інформації.

Вела пленарне засідання голова Лохвицької районної ради Любов Кірієвська.

На розгляд депутатів було винесено звіт голови районної державної адміністрації Анатолія Заславця про виконання Програми економічного і соціального розвитку Лохвицького району на 2012 рік та повноважень, делегованих районною радою.

Депутати заслухали, обговорили та прийняли до відома інформацію про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку в районі заступника начальника Лохвицького РВ УМВС України в Полтавській області Василя Сеньковича.

Про виконання бюджету за І півріччя 2013 року, внесення змін до показників районного бюджету на 2013 рік та про передачу міжбюджетних трансфертів у 2014 році депутатів інформував начальник фінансового управління РДА Володимир Близнюк.

Депутати погодили призначення директорів чотирьох загальноосвітніх шкіл району та затвердили запропоновану відділом освіти райдержадміністрації мережу установ освіти на 2013-2014 навчальний рік.

З інформацією «Про роботу реєстраційної служби районного управління юстиції» виступила головний спеціаліст сектору з державної реєстрації прав на нерухоме майно реєстраційної служби районного управління юстиції Юлія Удовіченко. Це питання було внесено депутатами до порядку денного в ході роботи постійних комісій районної ради та викликано численними зверненнями жителів району до органів влади та депутатів у зв’язку з невдоволенням роботою даної служби. Депутати прийняли до відома інформацію про роботу реєстраційної служби та, обговоривши шляхи вирішення даного питання, прийняли рішення просити головне управління юстиції у Полтавській області про введення до штатного розпису реєстраційної служби районного управління юстиції додаткової посади спеціаліста.

Було прийнято також відповідні рішення стосовно низки питань, що стосуються управління майном комунальної власності територіальних громад району.

Після завершення роботи сесії голова районної ради Любов Кірієвська, голова районної державної адміністрації Анатолій Заславець взяли участь у презентації проекту «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту», що реалізується в рамках програми «Відкрита влада» за ініціативи Президента України Віктора Януковича.

Проект покликаний розширити діючу мережу з надання адмінпослуг за принципом «єдиного вікна» та максимально наблизити її до людини. Це дозволить жителям громади зекономити час на оформлення субсидій, отримання довідок і посвідчень та ін. У ході реалізації цього проекту перелік адміністративних послуг буде поступово розширюватися.