Призер танцювального проекту на каналі СТБ «Танцюють всі - 3» Олександр Геращенко у Хоролі

Не так уже й багато минуло часу після закінчення телевізійного танцювального проекту на каналі СТБ "Танцюють всі - 3", як його призер, наш земляк Олександр Геращенко, повернувся до рідного міста. Як же може бути інакше. Адже тут, у Хоролі, проживає його мати, Валентина Миколаївна, з якою він міг бачитись останнім часом лише між виступами під час участі у конкурсній програмі. Хай там що в житті стається, як повертається доля, а серце будь-якого сина завжди линутиме до найріднішої у всьому світі людини - матері.

Хорольський міський голова Свириденко Ігор Володимирович та призер танцювального проекту «Танцюють всі- 3» Олександр Геращенко

Першого робочого дня нового року відбулася невелика прес-конференція в кабінеті Хорольського міського голови Ігоря Свириденка за участю переможця телевізійного конкурсу "Танцюють всі - 3" Олександра Геращенка. На цій зустрічі, окрім міського голови, були також присутні заступник голови Хорольської районної ради Тетяна Качаненко, начальник відділу культури і туризму РДА Ірина Гунько, керівники інших управлінь районної державної адміністрації, працівники апарату міської ради, представники засобів масової інформації.

 

 

 

- Олександре, ми всі тебе вітаємо з перемогою, - відкриваючи зустріч, сказав міський голова Ігор Свириденко. - Я дуже радий, що таке невелике містечко на Полтавщині, як Хорол, було представлено на такому високому рівні. Спасибі тобі за це.

В продовження Ігор Володимирович на знак вдячності вручив Олександру квіти й Почесну грамоту від Хорольської міської ради.

Від імені голови районної ради Олександра Хрипка, його заступник Тетяна Качаненко висловила теплі слова привітання з перемогою й подарувала на приємний спогад український вишиваний рушник ручної роботи Тамари Донцової, книгу "Історія Хоролу" з підписом: "Олександру Геращенку від Хорольської громади. Віримо у твоє майбутнє".

Заступник голови районної ради Качаненко Тетяна Петрівна і Олександр Геращенко

Начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Ірина Гунько доєдналася до вже озвучених привітань та побажань і в свою чергу вручила символічний подарунок - великого пухнастого зайця, який є символом нового, 2011 року.

В ході невимушеної розмови з Олександром, учасники зустрічі прагнули щонайбільше дізнатися про його участь у всеукраїнському телевізійному конкурсі з перших уст, адже всі вони із захопленням чекали наступного прямого ефіру, виступу "нашого Саші". Він із задоволенням розповідав, відповідаючи на численні запитання учасників зустрічі, ділився захоплюючими враженнями від перебування на конкурсі, окремими професійними та життєвими моментами тренувань, спілкування з викладачами, людьми високого фахового рівня.

В планах на майбутнє Олександр має бажання провести майстер-класи, відкрити свою танцювальну школу. "Як воно станеться, час покаже", - сказав на закінчення зустрічі призер танцювального проекту на каналі СТБ "Танцюють всі - 3" Олександр Геращенко.

Текст і фото Сергія Місюренка