Координували дії на виїзді

10 жовтня голова Решетилівської районної ради Віктор Різник провів виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування на базі Плосківської сільської ради. У зібранні взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Колесніченко, перший заступник голови райдержадміністрації Олена Кацітадзе, представники селищної, сільських рад, преси.

Плосківський сільський голова Володимир Галушко розповів про життєдіяльність, здобутки громади, окреслив проблемні питання, які виникають у роботі.

Голова районної ради Віктор Різник поінформував присутніх про особливості Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування у 2014 році, про проведення обласного конкурсу «Кращий за професією» серед посадових осіб місцевого самоврядування області та про проведення районного конкурсу „Краща сільська територіальна громада району“.

Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Друб інформувала про організацію роботи щодо надання житлових субсидій на опалювальний період.

У ході візиту члени Координаційної ради і всі запрошені відвідали дитсадок та школу, що розміщені на території громади.