Олександр Удовіченко та Іван Момот відвідали Лохвицький район

23 жовтня з робочою поїздкою Лохвицький район відвідали голова обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко та голова обласної ради Іван Момот.

Разом з головою районної державної адміністрації Анатолієм Заславцем, головою районної ради Любов'ю Кірієвською, заступником міського голови Лохвицької міської ради Світланою Вовчук голова обласної державної адміністрації відвідав дошкільний навчальний заклад № 1 «Теремок». Під час зустрічі із завідувачкою закладу Валентиною Клименко Олександр Удовіченко особливо цікавився питаннями теплопостачання закладу та впровадження енергозберігаючих технологій. Він зустрівся також із представниками батьківської громади. Спілкуючись із батьками, Олександр Удовіченко підкреслив, що розширення мережі дошкільних навчальних закладів – це одне з пріоритетних завдань в рамках соціальних ініціатив Президента «Діти – майбутнє України». З метою його реалізації за останні три роки на території області було відкрито 110 дошкільних навчальних закладів, а також створені додаткові групи у тих садочках, де виникла така потреба, а це, безумовно, сприяє соціалізації дітей, їх повноцінній підготовці до школи. Батьки в свою чергу подякували керівництву області та району за постійну увагу до проблем дошкільної освіти, за створення комфортних умов для їхніх дітей.

Потому Олександр Удовіченко та очільники району відвідали Лохвицький центр первинної медико-санітарної допомоги та Лохвицьку центральну районну лікарню, де разом з головним лікарем Лохвицького центру ПМСД Людмилою Троц та головним лікарем Лохвицької ЦРЛ, депутатом обласної ради Віктором Бурлеєм обговорили перспективи і проблеми розвитку як первинної ланки медичного обслуговування, так і галузі охорони здоров’я району в цілому. Віктор Бурлей продемонстрував гостям теплогенераторну, що працює на альтернативних видах палива і дає змогу значно заощаджувати бюджетні кошти.

Ознайомившись з роботою Лохвицького районного територіального центру, що цього року отримав сучасне, відремонтоване приміщення, Олександр Удовіченко також взяв участь в урочистому відкритті Центру по наданню адміністративних послуг при районній державній адміністрації. Звертаючись до присутніх, голова виконавчої влади області сказав, що такі Центри уже відкриті у ряді міст та населених пунктів області, а їх діяльність спрямована на створення доступних та зручних умов для отримання адміністративних послуг. Відтепер такі переваги стануть доступними і для жителів Лохвицького району.

На завершення візиту Олександр Удовіченко, Іван Момот та керівники району зустрілися з жителями лохвицької громади у рамках щорічної культурно-мистецької акції «Майстри мистецтв України – трудівникам села». Справжнім святом для лохвичан, які зібралися у районному Будинку культури, стали виступи солістів та творчих колективів Полтавської обласної філармонії, які завітали в наш район із заключним 70-м концертом акції, присвяченим 70-річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Вітаючи лохвичан, голова обласної ради Іван Момот зазначив, що така акція проводиться в області вже четвертий рік поспіль та є своєрідним подарунком від артистів Полтавської філармонії тим, хто трудиться на землі, хто нелегкою працею робить свій внесок у щедрий та багатий полтавський коровай.

- Турбота про людей, – ось головне завдання, яке сьогодні ставить перед собою влада, - наголосив у свою чергу Олександр Удовіченко. - Прикладом цього є реалізація в області соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, в тому числі, й проведення акції «Майстри мистецтв України – трудівникам села», яка забезпечує доступ жителів районів області до досягнень культури.

Перш ніж розпочався концерт Олександр Удовіченко та Іван Момот виконали ще одну приємну для лохвицької громади місію – вручили ключі від житла двом лікарям Лохвицької ЦРЛ.

Того вечора красу української пісні і танцю лохвичанам подарували народна артистка України Наталія Хоменко, вокально-танцювальний ансамбль «Полтава», тріо бандуристок «Вишиванка», концертний ансамбль «Чураївна», лауреат міжнародних конкурсів Ігор Година, артистка розмовного жанру Наталія Іванченко та інші майстри сцени.