Виїзний прийом голови Хорольської районної ради Олександра Хрипка

Голова Хорольської районної ради Олександр Хрипко та пенсіонерка Клавдія Герасименко під час прийому.

Минулого тижня, в четвер, голова Хорольської районної ради Олександр Хрипко провів виїзний прийом громадян на території Березняківської сільської ради.

Головні питання з якими зверталися жителі села до голови районної ради - це допомога у проведенні ремонту автомобіля швидкої допомоги Березняківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, а також про незадовільну роботу телефонного зв’язку.

Цього ж дня голова районної ради Олександр Хрипко відвідав об’єкти соціально-культурної сфери села.

Порушені питання мешканцями та керівниками Березняківської територіальної громади взяті головою районної ради на особистий контроль, а деякі з них були вирішені на місці.

 

 

Перебуваючи на території села Березняки, голова районної ради відвідав родину інваліда Великої Вітчизняної війни Івана Михайловича Неліна. Він висловив вдячність Івану Михайловичу та його дружині - Надії Василівні за їх чесне трудове життя і вручив матеріальну допомогу.

Голова Хорольської районної ради Олександр Хрипко та інвалід Великої Вітчизняної війни Іван Нелін під час зустрічі.

Не залишає поза увагою голова районної ради багатодітні сім'ї та прийомні сім'ї. Так, цього ж дня він відвідав сім'ю Валентини Іванівни та Анатолія Михайловича Шелудьків, які виховують п’ятеро дітей, з них - двоє прийомних. Олександр Хрипко залишився задоволений гостинністю та доброю атмосферою, в якій виховуються діти. Він же вручив подарунки дітям.

Фото і текст Сергія Місюренка