Новини Новосанжарського району

29 листопада у центрі культури і дозвілля відбувся вечір пам’яті, присвячений Герою Радянського Союзу, уродженцю Лелюхівки Івану Єгоровичу Гавришу. Участь у заході взяли голова районної ради Володимир Левицький і перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Тараненко.

Цей вечір було проведено відповідно до Указу Президента України «Про заходи у зв’язку із відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років». Нагадаємо, що 23 вересня, в день визволення Новосанжарського району від фашистських загарбників, за ініціативою районної ради, на Новосанжарщині розпочався меморіал пам’яті подвигу Героїв Радянського Союзу – уродженців нашого району.

Вечір пам’яті Героя Радянського Союзу Івана Гавриша підготували спільно сільська рада, будинок культури і загальноосвітня школа Лелюхівки разом із центром культури і дозвілля.

Після виступу Лелюхівського сільського голови Віталія Роя, для присутніх у залі виконували пісні часів Великої Вітчизняної війни, а також на військово-патріотичну тематику. Під час концертної програми ведучі розповідали про життєвий шлях і подвиг Героя-земляка, на сцені демонструвалися архівні фотографії і кінохроніки…

Насамкінець, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Тараненко подякував усім учасникам та організаторам вечору пам’яті за змістовну концертну програму, яка була направлена на те, щоб у пам’яті новосанжарців назавжди закарбувався подвиг українського офіцера, який захищав рідну землю від страшної чуми ХХ століття – фашизму, виконавши свій священний обов’язок перед Батьківщиною. Після цього заходу можна сказати з упевненістю – у душі кожного школяра, присутнього у залі, залишиться глибока повага до Івана Гавриша – воїна-героя, воїна-захисника, воїна-переможця.