Головна ялинка Новосанжарщини

27 грудня в центрі культури і дозвілля відбулося урочисте відкриття головної ялинки району. Присутніх у залі з наступаючими новорічними іріздвяними святами привітали голова райдержадміністрації, депутат районної ради Сергій Шовкопляс, голова районної ради Володимир Левицький та селищний голова Андрій Река. Вони пригадали головні події 2013 року, котрі вже увійшли у літописну історію Новосанжарщини. Так от голова районної ради Володимир Левицький зазначив, що цьогоріч органи місцевого самоврядування районну робили все для того, аби покращити соціально-економічні показники розвитку кожної громади. Також він підкреслив і те, що у 2013 році новосанжарці активно втілювали у життя нові соціальні ініціативи Президента України. Керівники району адресували учасникам новорічного дійства слова найщиріших побажань міцного здоров’я, родинного затишку і усіляких земних щедрот.

Володимир Левицький і Сергій Шовкопляс вручили депутату районної ради, керівнику приватного підприємства «Орендний дитячий оздоровчо-виховний заклад «Орлятко» Анатолію Кожухаренку орден «Хрест пошани України». Цю високу нагороду він отримав за професійне управління підприємством-лідером економіки України, а також за досягнення переваги над конкурентами та здобуття переможного 18 місця в країні, що підтверджено державними органами статистики та українським оргкомітетом Міжнародного економічного рейтингу «Ліга кращих».

Після офіційної частини, глядачів пісенно привітали Дід Мороз, Снігуронька та щедрівники і колядники центру культури і дозвілля. Свої музичні дарунки презентували і солісти Поліна Моцак, Тетяна Черненко, Ангеліна Мусіяка, Анастасія Білокінь та Валерія Яценко.

Та найголовнішим сюрпризом і родзинкою цього новорічного вечора стали пісенні букети у виконанні вокально-інструментального ансамблю центру культури і дозвілля – неперевершеної «п’ятірки» у складі Юлії Яценко (вокал), Василя Болтушенка (клавіші), Бориса Камуза (ударні), Віталія Яценка (бас-гітара), головного спеціаліста відділу організаційного забезпечення діяльності виконавчого апарату районної ради Юрія Мокляка (ритм-гітара).