Новини Новосанжарського району

10 січня у кабінеті голови районної ради відбулася робоча нарада по підготовці до проведення урочистостей, присвячених вшануванню нашого земляка, уродженця села Пологи Низ, Героя Радянського Союзу Івана Тихоновича Горбенка. На початку засідання голова районної ради Володимир Левицький нагадав присутнім про те, що запроваджений районною радою меморіал пам’яті подвигу Героїв Радянського Союзу – уродженців нашого району, направлений на виховання у підростаючого покоління поваги до героїчного минулого нашого краю. Володимир Іванович підкреслив, що проводитиметься він відповідно до Указу Президента України «Про заходи у зв’язку із відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років».

Учасники наради вирішили, що згадуваний вечір відбудеться у центрі культури і дозвілля 21 лютого. Такий захід відбудеться у Нових Санжарах вже вп’яте. На перших чотирьох говорили про життєвий шлях і подвиг відважних льотчиків із Соколової Балки, Драбинівки, Нехворощі і Лелюхівки Олексія Безверхого, Володимира Дігтярьова, Степана Воротника та Івана Гавриша.

Разом із головою районної ради Володимиром Левицьким на нараді організаційні питання обговорювали заступник голови райдержадміністрації Іван Солодовник, Великосолонцівський сільський голова Олександра Муха, начальник відділу культури і туризму РДА Зінаїда Киричок, директор центру культури і дозвілля Олександр Торбін, а також директори школи, сільського будинку культури і завідуюча бібліотеки Великих Солонців Лариса Трохименко, Катерина Сонник та Ірина Дерев’янко.