Новини Лохвицького району

22 січня за участі голови Лохвицької районної ради Любові Кірієвської у районній раді відбулося спільне засідання постійних комісій з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення; самоврядування, депутатської діяльності і законності та зв’язків з засобами масової інформації; земельних відносин та сільськогосподарського виробництва.

Вів засідання голова комісії з питань земельних відносин та сільськогосподарського виробництва Іван Скляров.

Депутати розглянули питання про внесення змін до показників районного бюджету на 2013 рік, про районний бюджет на 2014 рік та погодили план роботи районної ради на 2014 рік.

Члени комісій обговорили ряд проектів рішень, що стосуються управління майном комунальної власності територіальних громад району, та внесли їх до порядку денного пленарного засідання 21 сесії районної ради.

Напередодні всі питання проекту порядку сесії були також обговорені на засіданні президії районної ради та Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради.

Депутати говорили і про суспільно-політичну ситуацію, що склалася на сьогоднішній день у державі, та, недивлячись на різні точки зору з даного питання, одностайно засудили прояви радикалізму, застосування сили обома сторонами конфлікту, які останніми днями мають місце на вулицях столиці.

Цього ж дня в районному Будинку культури відбулися урочисті збори та святковий концерт до Дня Соборності та Свободи України. З теплими словами привітання та побажання добра, миру, злагоди та взаєморозуміння до земляків звернулися керуючий справами виконавчого апарату районної ради Павло Плужник, заступник голови районної державної адміністрації Мирослава Батрак та керуючий справами виконавчого комітету Лохвицької міської ради Михайло Хоролець. Всі вони у своїх виступах наголошували на тому, що день Соборності та Свободи України - це перш за все нагадування про те, що сила нашої держави в єдності українських земель та єдності нації. Адже соборність не обмежується лише ідеєю збирання етнічних територій у рамках національної держави, а передбачає також і духовну консолідацію всього населення країни, єдність її громадян, незалежно від регіону проживання, мовних відмінностей, політичних чи релігійних переконань.

Урочистості завершилися святковим концертом за участі мистецьких колективів району.