Підтримали проект районного бюджету

27 січня на засіданні постійної комісії Решетилівської районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджету, фінансів і цін та управління спільною власністю територіальних громад району, яке відбулося під головуванням Олени Кацітадзе, розглянуто питання, внесені до проекту порядку денного позачергової двадцять шостої сесії районної ради. У роботі комісії взяли участь голова районної ради Віктор Різник, заступник голови районної ради Юрій Косолап, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Відповідно до порядку денного депутати розглянули питання про районний бюджет на 2014 рік. Після детального опрацювання питання члени бюджетної комісії підтримали проект районного бюджету.

У ході засідання комісія розглянула та погодила питання про оплату праці голови районної ради та його заступника, а також про план роботи районної ради на І півріччя 2014 року. Дані проекти рішень депутати рекомендували внести на розгляд сесії районної ради.

Цього ж дня кількома годинами пізніше відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради, які теж детально вивчили питання порядку денного позачергової сесії.