Година контролю при голові Хорольської районної ради

Голова Хорольської районної ради Олександр Хрипко вважає, що робота ради буде ефективною тільки за умови прозорого та постійного контролю за виконанням раніше прийнятих рішень. Саме з такою метою він започаткував проведення "Години контролю" при голові районної ради за участю президії районної ради.

Під час «Години контролю» при голові Хорольської районної ради

26 січня голова Хорольської районної ради Олександр Хрипко провів "Годину контролю", на яку виносилися питання:

- Про хід виконання рішення ХХУШ сесії Хорольської районної ради п'ятого скликання "Про використання коштів від оренди майна спільної власності територіальних громад Хорольського району закладами освіти, культури, охорони здоров’я та відділу управління майном";

- Про хід виконання рішення ХХХШ сесії Хорольської районної ради п’ятого скликання "Про депутатський запит депутата Хорольської районної ради Дороша В.І." щодо використання недобудованого приміщення профілакторію.

Під час обговорення даних рішень було заслухано куди використалися кошти від оренди майна спільної власності територіальних громад району у 2010 році та вирішено всі кошти, що надходитимуть від оренди майна у 2011 році направляти на розвиток матеріально-технічної бази установ.

Крім того, обговорено і підтримано пропозицію головного лікаря Хорольської ЦРЛ, депутата обласної ради Михайла Винограда щодо продовження робіт по завершенню спорудження корпусів профілакторію, а добудоване приміщення використати для покращення матеріальної бази ЦРЛ. Голова районної ради Олександр Хрипко дав відповідні доручення щодо вирішення зазначеного питання.

Присутні відзначили, що "Година контролю" пройшла ефективно, у діловому стилі. Вони підтримали голову районної ради щодо започаткування такої форми роботи у районній раді.

Головний лікар Хорольської ЦРЛ, депутат обласної ради Михайло Виноград

Цього ж дня відбулося засідання президії районної ради, де було обговорено порядок денний чергової сесії районної ради, яка відбудеться 11 лютого поточного року.

На засіданні президії Хорольської районної ради