Новини Решетилівського району

Опрацювали актуальну проблематику

11 лютого відбулось розширене засідання Координаційної ради при голові Решетилівської районної ради, яке за участі керівників відділів, управлінь і служб райдержадміністрації та інших запрошених провів голова районної ради Віктор Різник.

Порядок денний включав низку важливих питань, серед яких дотримання антикорупційного законодавства, проблеми зайнятості населення та виконання громадських робіт.

Члени Координаційної ради обговорили питання затвердження бюджетів місцевих рад, надання ними субвенцій районному бюджету для виконання районних програм та розвитку сільських населених пунктів.

Після інформацій начальників служби у справах дітей райдержадміністрації та Решетилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді присутні обмінялися думками по питанню виконання районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2013-2015 роки та заходів, що передбачаються на поточний рік.

Також учасники зібрання обговорили проблеми у роботі закладів ПМСД та перспективи розвитку галузі сімейної медицини, функціонування закладів освіти району та сільських населених пунктів вцілому.

Погодили проект порядку денного сесії

12 лютого відбулося засідання Президії Решетилівської районної ради, яке провів голова районної ради Віктор Різник. Депутати погодили перелік питань 27 чергової сесії районної ради. Пленарне засідання відбудеться 25 лютого. До порядку денного ввійдуть фінансові питання, звіт голови районної ради про свою діяльність, інформація прокурора Решетилівського району про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури району в 2013 році, про хід виконання ряду районних програм, продовження дії контрактів з керівниками установ спільної власності територіальних громад району та інші.