Сесія продовжить роботу

25 лютого відбулося перше пленарне засідання двадцять сьомої чергової сесії Решетилівської районної ради.

У роботі сесії взяли участь селищний та сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники громадськості, духовенства, засобів масової інформації.

На початку засідання голова районної ради Віктор Різник та заступник голови районної ради Юрій Косолап оприлюднили заяви про складання своїх повноважень. Ці заяви депутати взяли до відома та доручили вести засідання депутату районної ради Григорію Пономаренку. До порядку денного сесії було внесене питання про обрання голови районної ради.

Своє бачення ситуації в країні донесли представники Церкви та громадськості. Депутат районної ради Дмитрій Малиш висунув кандидатуру депутата Петра Кошового для обрання головою районної ради. Інші кандидатури запропоновані не були. За результатами голосування головою районної ради обрано депутата Петра Кошового.

Після цього було вирішено роботу сесії розділити на два пленарних засідання. Було заслухано інформацію прокурора Решетилівського району про стан злочинності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури району в 2013 році, звіт про виконання районного бюджету за 2013 рік та внесено зміни до показників районного бюджету за 2014 рік, продовжено термін дії контрактів керівників установ спільної власності територіальних громад району, підтримано рішення про приймання та передачу міжбюджетних трансфертів та інші.

Решту питань порядку денного буде розглянуто на другому пленарному засіданні сесії.