Сесія Шишацької районної ради

4 березня за участі заступника голови обласної ради Володимира Микійчука відбулося пленарне засідання тридцять другої сесії Шишацької районної ради шостого скликання. У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Віктор Скочко, начальники і окремі спеціалісти управлінь та відділів районної державної адміністрації, селищний, сільські голови, керівники окремих підприємств, установ та організацій району, представники засобів масової інформації громадськість району.

Пленарне засідання розпочалося хвилиною мовчання на знак пошани до пам’яті про жертв протистояння на Євромайдані.

Сесія взяла до відому саморозпуск фракції «Партії регіонів» та достроково припинила повноваження голови районної ради Юрія Лубенця і заступника голови районної ради Віктора Кожевника відповідно до їхніх заяв. За результатами голосування головою районної ради обрано Пугача Степана Антоновича.

Про роботу постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики та роботи органів місцевого самоврядування прозвітував голова цієї комісії Володимир Семидідько.

З інформацією про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності районного відділу УМВС України в Полтавській області на території Шишацького району і хід виконання Програми розвитку дорожнього руху та його безпеки на 2012-2015 роки доповів начальник районного відділу УМВС України в Полтавській області Василь Дудник.

Зі звітом про хід виконання Програми підтримки засобів масової інформації на 2013-2015 роки в частині забезпечення редакцією газети «Сільське життя» населення інформацією по висвітленню діяльності органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, соціально-економічних, суспільно-політичних та культурних подій району перед депутатами виступив редактор районної газети «Сільське життя» Володимир Тур.

Про виконання основних завдань відділом Держземагентства у Шишацькому районі Полтавської області у 2013 році депутатів проінформував начальник відділу Держземагентства у Шишацькому районі Полтавської області Юрій Осауленко.

У ході пленарного засідання депутати прийняли ряд рішень із фінансових питань, про які доповіла начальник фінансового управління районної державної адміністрації Тетяна Цимбалюк. Зокрема, було затверджено звіт про виконання районного бюджету за 2013 рік, звіт про використання коштів резервного фонду районного бюджету за 2013 рік та внесено зміни до районного бюджету на 2014 рік.

З метою розв’язання найважливіших проблем розвитку району та окремих галузей економіки депутатами районної ради прийнято Програму соціального розвитку сільських населених пунктів Шишацького району на 2014 рік, Програму становлення і розвитку сільськогосподарської дорадчої діяльності на території Шишацького району на 2014 рік та заслухано інформацію про хід виконання Програми соціального захисту найбільш вразливих верств населення Шишацького району на 2013-2014 роки “Турбота”.

Також депутатами прийнято ряд рішень з питань управління комунальним майном району.