Форум місцевого розвитку

28 січня 2011 р. в Решетилівці під головуванням голови районної ради Різника В.Г. за участі заступника голови районної державної адміністрації О.О.Кацітадзе відбувся Форум Місцевого розвитку Решетилівського району.

Розглянуто питання «Про стан впровадження в Решетилівському районі Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Відбулися презентації громадських організацій, задіяних в реалізації мікропроектів. Присутні, а це були селищний, сільські голови, керівники дозвільних служб, структурних підрозділів райдержадміністрації, представники громадських організацій, з цікавістю переглянули презентаційний відеоролик «Полтавська громада: разом дієвіше!».

Досить жваво і зацікавлено проходило обговорення побаченого і почутого. Сільські голови Срібний С.Ю., Гавриленко В.О., Глазкова О.П., Підгора Н.М., Кальницька Р.В.Ярема В.М., Решетилівський селищний голова Кузьменко В.В. дуже схвально відізвалися про результати впроваджених мікропроектів, висловили слушні думки, закликали докласти максимум зусиль для продовження роботи в рамках проекту ЄС ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Представник Полтавського ресурсного Центру Проекту ЄС ПРООН Бут Галина Геннадіївна провела тренінг для громадських організацій.

За активне залучення територіальної громади Решетилівського району до світового досвіду вирішення проблем місцевого розвитку та плідну роботу в рамках проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Бут Г.Г. було нагороджено Грамотою районної ради і райдержадміністрації.