Відбулася сесія Полтавської районної ради

28 березня відбулося пленарне засідання дев’ятнадцятої сесії Полтавської районної ради шостого скликання, яке провів голова районної ради Василь Степенко. У його роботі взяли участь керівники установ та організацій району, сільські голови та громадськість. На засіданні були присутні депутати обласної ради Олександр Іваніна та Юрій Шляховий.

На розгляд сесії було винесено ряд питань. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2013 рік та внесення змін до рішення про районний бюджет на 2014 рік доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Галина Данько. Депутати заслухали та одноголосно затвердили звіт.

Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури на території Полтавського району у 2013 році доповідав прокурор Полтавського району Олександр Жигилій.

Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності РВ УМВС України в Полтавській області на території Полтавського району у 2013 році доповів начальник Полтавського районного відділу УМВС України у Полтавській області Віктор Самсоненко.

Дані питання визвали жваву дискусію та обговорення серед депутатів районної ради.

Про затвердження районної Програми розвитку національної освіти, утвердження авторитету педагога в суспільстві на 2014 – 2018 роки, про надання дозволу відділу освіти районної державної адміністрації щодо укладання договору позички, а також про створення загальноосвітнього навчального закладу «Ковалівська загальноосвітня школа І ступеню Полтавської районної ради» доповідала начальник відділу освіти районної державної адміністрації Ольга Сень.

З обговорюваних питань районна рада приняла відповідні рішення.