Актуальні питання розвитку територіальних громад Хорольщини – на розгляд Координаційної ради

28 січня 2011 року під головуванням голови Хорольської районної ради Олександра Хрипка відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради.

Перед учасниками зібрання виступив голова районної Ради ветеранів Дмитро Кражан, який звернувся до сільських голів, особливо новообраних, з проханням налагодження тісної співпраці з ветеранськими організаціями очолюваних ними територіальних громад та всебічної підтримки в роботі голів рад ветеранів. Адже люди, проблемами яких опікуються ветеранські організації, потребують заслуженої уваги з боку всього суспільства, і, в першу чергу, з боку місцевої влади.

У зв'язку з тим, що в районі значно оновився склад керівників органів місцевого самоврядування, з метою недопущення перебоїв з енегропостачанням населених пунктів, на засіданні Координаційної ради було заслухано інформацію начальника Хорольської філії ВАТ "Полтаваобленерго" Сергія Устименка про нормативну базу та порядок надання дозволів на видалення дерев у населених пунктах. Голова районної ради Олександр Хрипко наголосив на важливості координації зусиль в даному напрямку роботи енергопостачальної організації, сільських рад та господарюючих суб'єктів.

За ініціативи голови районної ради, традиційно, на кожному засіданні Координаційної ради, міський та сільські голови обмінюються думками щодо найактуальніших питань життєдіяльності органів місцевого самоврядування району. Така форма роботи дає змогу виробити найоптимальніші шляхи вирішення проблемних питань розвитку територіальних громад, адже в переважній більшості, дані проблеми є типовими для всіх сільських рад.

Зокрема, цього разу досвідом роботи по організації проведення суботників по благоустрою населених пунктів поділилася новообраний голова Ковалівської сільської ради Олена Дембовська. Про досвід роботи по проведенню вуличного освітлення розповів теж новообраний Покровськобагачанський сільський голова Анатолій Левченко. Серед інших, сільські голови порушували питання наповнення сільських бюджетів, роботи закладів соціальної сфери та проблеми самогоноваріння на селі.

З усіх розглянутих питань прийнято відповідні рішення.