Жоден із кандидатів не набрав необхідної кількості голосів

10 квітня відбулося пленарне засідання двадцять п’ятої сесії Лохвицької районної ради шостого скликання. У її роботі взяли участь депутат обласної ради, головний лікар Лохвицької ЦРЛ Віктор Бурлей, в.о. голови Лохвицької райдержадміністрації Микола Шиян, міський, сільські голови, керівники структурних підрозділів виконавчої влади, районних організацій, установ, підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації. Вів пленарне засідання заступник голови районної ради Валентин Черевко.

Депутати затвердили зміни до показників районного бюджету на 2014 рік. Більшістю голосів було також схвалено звернення депутатів районної ради до голови обласної державної адміністрації щодо ситуації, яка склалася навколо використання земель сільськогосподарського призначення орендарями у Лохвицькому районі.

У зв’язку зі створенням депутатської групи «Лохвиччина» було внесено зміни до складу президії районної ради шляхом включення голови вищезгаданої депутатської групи Анатолія Заславця.

Потому депутати перейшли до питання про обрання голови районної ради. На цю посаду депутатами було запропоновано три кандидата, однак один з них заявив про зняття своєї кандидатури. Таким чином, до бюлетеня таємного голосування було включено кандидатури Валентина Черевка та Івана Інденка.

Відбулася процедура таємного голосування, однак в її результаті жоден з кандидатів не набрав необхідної кількості голосів.