Провели семінар у форматі відео-конференції

17 квітня Решетилівською районною радою спільно з Полтавським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій вперше в області за допомогою сервісу мережі Internet Skype було проведено тематичний короткостроковий семінар з актуальних питань місцевого самоврядування, контролю за дотриманням вимог бюджетного законодавства та з питань запобігання і протидії корупції. Участь у роботі семінару взяли понад 60 осіб, серед яких посадові особи місцевого самоврядування апарату районної ради, сільські голови, бухгалтери сільських рад, державні службовці апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході семінару було заслухано інформацію заступника директора Департаменту фінансів ОДА Валентини Кравець, яка говорила про заходи, спрямовані на економію бюджетних коштів. У обговоренні питання виступив голова районної ради Петро Кошовий, який цікавився питанням подальшої діяльності Центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, оскільки зменшено фінансування. По питанню перевірок державних установ, припиненню виплат надбавок та інших фінансових питаннях інформував заступник начальника відділу інспектування органів державної влади Державної фінансової інспекції в Полтавській області Володимир Щедрик. По питаннях запобігання і протидії корупції виступила Наталія Ізюмець - консультант, уповноважена особа з питань запобігання і протидії корупції відділу юридичного забезпечення виконавчого апарату Полтавської обласної ради. На завершення присутні заслухали начальника навчально-методичного відділу Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Лариси Дорошенко щодо мовного законодавства в Україні.

Слухачі визнали, що такий вид навчання має свої переваги, оскільки менш витратний.

Після завершення навчання присутні обговорили назрілі проблеми. Визначилися із питаннями святкуванням Дня Перемоги, проведення фестивалю народної творчості "Решетилівська весна". Також обговорили розпорядження Кабінету Міністрів України "Про схвалення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні".