Пленарне засідання було дискусійним

29 квітня під головуванням Петра Кошового відбулося пленарне засідання 28 сесії Решетилівської районної ради шостого скликання. У роботі сесії взяли участь голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури Іван Гальченко та депутат обласної ради Володимир Коваль, голова ї районної державної адміністрації Віктор Бережний, Решетилівський селищний та сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники громадськості, засобів масової інформації.

Особливо напружено йшло обговорення першого питання щодо внесення змін до районного бюджету на 2014 рік. Начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Сахно повідомила про зменшення обсягу районного бюджету, що викликало стурбованість депутатів. У результаті голосування проект рішення не підтримали.

Також особливо великого резонансу при обговоренні набуло питання "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих на території Решетилівського району гр. Конопельку О.В. для ведення фермерського господарства", яке внесено до порядку денного вдруге. Депутати обговорили недосконалість земельного законодавства, що призвело до виникнення подібної ситуації із землею в районі. Проект рішення з цього питання також не набрав достатньої кількості голосів.

Інші проекти рішень були підтримані депутатами. Взято до уваги інформацію начальника Решетилівського РВ УМВС України в Полтавській області Олександра Сидоренка, звіти голови постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, енергетики, транспорту, зв'язку і житлово-комунального господарства про її діяльність, головного лікаря Решетилівської ЦРЛ та керівників установ спільної власності територіальних громад району. Також підтримано проекти рішень про хід виконання ряду районних програм та внесення змін до деяких з них. На сесії затвердили план роботи районної ради на ІІ півріччя 2014 року та визначили засновника районного Будинку дитячої та юнацької творчості.