Врахували реалії сьогодення

15 травня відбулося пленарне засідання позачергової 29 сесії Решетилівської районної ради шостого скликання, яке провів голова районної ради Петро Кошовий. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Віктор Бережний, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, представники громадськості, засобів масової інформації. До порядку денного сесії були включені питання: про внесення змін до районної Програми подолання та профілактики дитячої бездоглядності, злочинності і соціального сирітства, забезпечення соціально-правових гарантій дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, про внесення змін до показників районного бюджету на 2014 рік, два депутатські запити та про реєстрацію депутатської групи "Решетилівщина". Найбільше обговорення велося по бюджетному питанню, оскільки воно було внесено до порядку денного вже вдруге.

Голова постійної комісії районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджету, фінансів і цін та управління спільною власністю територіальних громад району Олена Кацітадзе у своєму виступі зазначила, що профільна комісія розглянула кожну цифру, такі зміни вимушені і не захистять населення району, сказала, що бюджет вкрай не соціальний, але затвердити його треба.

Голова райдержадміністрації зазначив, що події в країні накладають свій відбиток, треба шукати шляхи наповнення бюджету, а Решетилівський район не гірший за інші.

Також депутати районної ради підтримали депутатські запити стосовно припинення діяльності медичної лабораторії у с.Жовтневе та про стан справ щодо укладення соціальних угод сільгоспвиробників із сільськими радами, сплати за діючими договорами і наявність заборгованості та ставок орендної плати земель за 1 га.

У «Різному» говорили про автобусне сполучення між населеними пунктами, а також про виплату компенсацій у зв'язку із підвищенням тарифів на комунальні послуги для населення.