РЕАЛІЇ СЬОГОДЕННЯ І ПЛАНИ НА МАЙБУТНЄ

Актуальним для сільської ради є традиційне для зими питання розчищення вулиць від снігу. У цих роботах задіяна техніка ПАФ «Полузірська» та ФГ «Ватутіна». З господарствами укладені відповідні договори. За словами сільського голови Любові Шерстюк, планується створення навчально-виховного комплексу на базі місцевої школи. А ще зараз проходить реорганізація амбулаторії сімейної медицини. Медичний заклад передають на баланс центральної районної лікарні.

Турбує Любов Миколаївну і приміщення дитячого садка, яке замале для такої кількості діток. Саме тому відділ освіти райдержадміністрації погодився виділити для «Сонечка» частину шкільного приміщення. Там найближчим часом планують провести ремонт. Важливим для Полузір’я є і питання прокладання вуличних водогонів. Сільська рада звернулася до районного керівництва з проханням про співфінансування цих робіт по трьох вулицях. Потрібен і ремонт системи водопостачання. Особливо актуально це для вулиці Жовтневої.

На фото: сільський голова Любов Шерстюк, секретар сільради Віра Шапаренко та касир Лариса Середа.

Функціонування сільського будинку культури – це окрема тема для розмови. Приміщення закладу культури чудове, однак знаходиться у плачевному стані. Ситуацію зможе виправити лише капітальний ремонт. Нині ж тут функціонує тенісний гурток, створений молоддю два роки тому. Не завадив би ремонт і спортзалу. Можливо, саме через це у Полузір’ї немає стабільних футбольної і волейбольної команд.

З осені на території сільської ради розпочали централізований вивіз сміття. Один раз на два тижні його збирає техніка ПАФ «Полузірська». За цю послугу кожна людина платить дві гривні на місяць. Говорячи про питання чистоти і благоустрою варто сказати, що невдовзі і в центрі села, і біля автобусних зупинок з’являться баки для сміття. А ще планують провести благоустрій дороги, яка веде до звалища твердих побутових відходів, адже під час негоди туди важко під’їхати.

З метою розв’язання всіх соціальних питань у Полузір’ї створили асоціацію підприємців і сільгоспвиробників. Вирішено, що кожен її член буде щорічно відраховувати на потреби сільської ради суму грошей, яка визначатиметься за кількістю землі, що знаходиться у використанні господарства (20 грн. за кожен гектар).

Антон ЄФІМЕНКО