У Пирятині відбулося урочисте відкриття відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Цього тижня депутат обласної ради, голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко, депутат обласної ради, заступник голови облдержадміністрації Валерій Пархоменко, голова районної ради Олексій Нечипоренко, голова райдержадміністрації Микола Купріян, міський голова Олексій Рябоконь, представники Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації, депутати обласної ради від Пирятинського району Григорій Вернигора, Віктор Гаркуша, Іван Близнюк, медичні працівники, громадськість району на урочистому зібранні представники влади привітали всіх з визначною подією у Пирятинському районі - відкриттям відділення анестезіології та інтенсивної терапії та подякували тим, хто брав участь у реалізації даного проекту.

 

Олексій Нечипоренко сказав:

- Тільки на придбання медичного обладнання для реанімаційного відділення було використано 967981 гривень з державного бюджету.За рахунок коштів стабілізаційного фонду завершено будівництво патологоанатомічного відділенню кошторисною вартістю 2 млн. 300 тис. гривень.

Таких коштів район звичайно не мав, але залучивши внутрішньо галузеві резерви та кошти від перевиконання районного бюджету на зміцнення матеріальної бази центральної районної лікарні із районного бюджету було виділено 505,5 тис. гривень.

Я думаю, що і в подальшій нашій співпраці із районною державною адміністрацією, центральної районної лікарні ми забезпечимо належне медичне обслуговування жителів нашого району.

Олександр Удовіченко зауважив, що така подія - певний крок у розвитку медицини району, який потребує продовження.

У минулому році було прийнято рішення про створення реанімаційного відділення у Пирятинській районній лікарні і вже сьогодні його урочисто відкрили. Хоча такий проект не з дешевих.

Відділення розраховане на шість ліжок. Є два реанімаційні зали, які повністю забезпечені сучасною діагностичною та лікувальною технікою. Також є палата для VIP-персон.

Рятувати життя будуть три лікарі та сім людей середнього персоналу.