Традиційні урочистості на Великобагачанщині

15 лютого 2011 року в районі проводились заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 22-ї річниці виведення військ з Демократичної Республіки Афганістан. В даний час в районі проживає 109 учасників бойових дій на території інших держав.

Майже всі вони прибули цього дня в залу засідань районної ради для участі в традиційній зустрічі. Воїнів-інтернаціоналістів привітали і нагородили Почесними грамотами голова районної ради Іван Лещенко та голова районної державної адміністрації Віктор Кордубан, сільські, селищні голови. Аматори сцени та школярі привітали присутніх художніми номерами.

По закінченню зустрічі всі учасники пішою ходою пройшли вулицями райцентру та поклали квіти до Меморіальної дошки учасника бойових дій Геннадія Захарченка, який загинув в Афганістані. Далі біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам відбувся мітинг.

За підтримки керівництва району, сільських, селищних голів, керівників підприємств, установ і організацій було організовано і проведено вогник « Зустріч бойових побратимів» в ресторані « Перлина».