Обговорили нагальні проблеми і прийняли важливі рішення

15 серпня відбулося пленарне засідання позачергової тридцять першої сесії Новосанжарської районної ради шостого скликання, яке провів голова районної ради Геннадій Супрун. У ньому також взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Паршевлюк, його перший заступник Роман Павліченко, заступник голови районної ради Сергій Бодак, депутат обласної ради Григорій Перерва, сільські голови, керівники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, очільники районних організацій, установ, підприємств, представники засобів масової інформації і громадськості.

Депутати розглянули питання про затвердження переліку об’єктів для фінансування із цільового фонду соціального розвитку, внесли зміни до показників районного бюджету на 2014 рік, проголосували щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки ТОВ «ЕНЕРГІЯ-1». Останнє озвучив начальник відділу Держземагенства у районі Ігор Повідерний.

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяна Медведєва доповіла присутнім про внесення змін до районної Програми з питань захисту прав дітей у Новосанжарському районі на 2011-2016 роки.

Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл і селища району проінформував заступник голови районної ради Сергій Бодак. Він розповів колегам про те, що існує потреба передати безоплатно зі спільної власності територіальних громад сіл і селища району у комунальну власність територіальної громади Малоперещепинської сільської ради: приміщення Малоперещепинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (первісною балансовою вартістю 68 тис. 864 грн.) та стоматологічне крісло Малоперещепинської школи (первісною балансовою вартістю 543 грн.). Щодо всіх згадуваних питань депутати прийняли відповідні рішення, аби оперативно вирішити нагальні для Новосанжарщини проблеми.

Голова РДА Володимир Паршевлюк привернув увагу присутніх до важливості місії по підтримці українських військових, які перебувають у зоні АТО. Він підкреслив, що серед них багато жителів Новосанжарщини.

Старосанжарський сільський голова Анатолій Троян поділився з присутніми інформацією про те, де можна замовляти якісні бронежилети для того, аби потім передати їх воякам - новосанжарцям, котрі нині захищають Батьківщину на Сході України.