Незабутнє збережемо у серцях…

23 вересня у Нових Санжарах відбулися урочистості з нагоди відзначення 71-ї річниці визволення району і області від фашистських загарбників та Дня селища.

Спочатку представники трудових колективів різноманітних установ, підприємств і організацій Новосанжарщини взяли участь у мітингу-реквіємі. Незважаючи на несприятливі погодні умови, як от дощ і вітер, колона пройшла центральними вулицями селища і зупинилася біля пам’ятника «Слави». Там відбулося покладення квітів і вінків до Вічного вогню.

Далі, учасники урочистої ходи завітали до центру культури і дозвілля, де пройшла офіційна частина заходу. До присутніх у залі звернулися голова районної ради Геннадій Супрун, голова райдержадміністрації Володимир Паршевлюк та селищний голова Андрій Река. Керівники говорили про те, що українці не повинні ніколи забувати про лихоліття Другої світової війни і про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. 

Геннадій Супрун, зокрема, зазначив: «Нині Україна переживає не найлегші часи – економічна криза, політична напруга, військові конфлікти на Сході… Однак, ми не повинні забувати, що цьогоріч в нашій державі відбулася Революція Гідності, після якої українська нація стала згуртованішою і більш патріотичною. Захищаючи Батьківщину від ворога: зовнішнього агресора, сепаратистів і терористів, нині гинуть наші друзі і рідні, сини і батьки… Всі вони поповнюють список героїв нації. Героїв, котрі у різні часи боронили рідну землю від загарбників, як от під час Другої світової війни, коли від фашистських поневолювачів визволявся наш район».

Після того, як учасники заходу вшанували хвилиною мовчання загиблих під час Другої світової війни та збройного протистояння у зоні АТО, розпочався концерт. Зі сцени лунали віршовані рядки, котрі читали учні Новосанжарського НВК та пісні у виконанні хорового колективу ветеранів селища «Багряне листя».