Вшанували ветеранів і літніх людей

1 жовтня у Нових Санжарах відбулися урочистості з нагоди Дня ветерана, Міжнародного дня громадян похилого віку та Міжнародного дня музики. Участь у цьому заході взяли ветерани і пенсіонери Новосанжарщини, а також голова районної ради Геннадій Супрун, селищний голова Андрій Река, голова ветеранської організації району В’ячеслав Семиволос, працівники управління праці і соціального захисту населення райдержадміністрації, районного територіального центру соціального обслуговування та викладачі і учні районної дитячої музичної школи.

Звертаючись до присутніх у залі, Геннадій Супрун зазначив: «Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже тепло людських сердець, моральна і матеріальна підтримка особливо відчуваються у поважному віці. Старші люди пронесли крізь своє життя нетлінні та невмирущі людські цінності, як от вірність рідній землі, зберегли для нащадків найкращі національні традиції, навчили нас долати труднощі та бути достойними своєї держави. Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому не втратити гідність, віру та любов, які ви зберегли у своїх душах». Також Геннадій Іванович від щирого серця побажав ветеранам і пенсіонерам міцного здоров’я, добробуту, щасливої долі, радості, добра, віри в краще життя, успіхів і активного довголіття.

До учасників урочистостей звернулися і селищний голова Андрій Река та голова ветеранської організації району В’ячеслав Семиволос. Вони також говорили про важливість покращення соціального захисту літніх людей, а також забезпечення їх доступними медичними послугами.

Після офіційної частини заходу, розпочався концерт, участь у якому взяли учні і викладачі районної дитячої музичної школи та самодіяльні колективи Новосанжарщини.