Опрацювали актуальну проблематику

7 жовтня під головуванням Петра Кошового відбулося засідання координаційної ради при голові Решетилівської районної ради. Участь у її роботі взяли голова райдержадміністрації Віктор Бережний, селищний, сільські голови, представники засобів масової інформації, керівники районних служб. До порядку денного наради увійшли ряд актуальних питань: про заготівлю дров у лісосмугах, проневідкладні заходи щодо забезпечення надійної експлуатації гідротехнічних споруд на водних об’єктах і утримання їх в належному стані, про укладення угоди щодо спільного утримання КУ „Решетилівський трудовий архів”, про дотримання чинного законодавства щодо обліку, зберігання, витрачання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану.

Присутні обговорили нагальні питання, що стосуються виборів народних депутатів України. Керуюча справами виконавчого апарату районної ради Валентина Шертюк ознайомила присутніх з повноваженнями органів місцевого самоврядування відповідно до Закону України „Про вибори народних депутатів України” (ст.51), а начальник Решетилівського РУЮ Микола Шерстюк говорив про обмеження щодо передвиборчої агітації.

Наприкінці наради з найактуальніших питань було прийнято ряд рішень: про безхазяйне нерухоме майно та про звернення до Головного управління Держземагенства у Полтавській області щодо спрощення процедури надання в оренду полезахисних лісосмуг.