Обговорили зміни до ряду районних програм

8 жовтня відбулося засідання постійної комісії Новосанжарської районної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном. Участь у ньому, зокрема, взяли заступник голови районної ради Сергій Бодак та голова райдержадміністрації Володимир Паршевлюк.

Першою перед депутатами виступила виконуючий обов’язки начальника фінансового управління РДА Антоніна Деревеня. Вона розповіла про внесення змін до показників районного бюджету на 2014 рік. Далі, про затвердження змін до Статуту закладу спільної власності територіальних громад сіл і селища району говорив головний лікар комунального закладу «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олег Яковенко.

Потому, присутні розглянули питання про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями та ветеранів війни на 2013-2020 роки.

Не обійшли увагою члени комісії і потребу реорганізувати Писарівську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів у Писарівську загальноосвітню школу І ступеня. Також депутати обговорювали внесення змін до Програми відзначення державних і професійних свят, ювілейних дат, заохочення і заслуги перед Новосанжарським районом та здійснення інших заходів на 2014-2016 роки.

Керівник апарату райдержадміністрації Інна Чернуха проінформувала присутніх про затвердження Програми забезпечення функціонування Центру надання адміністративних послуг при Новосанжарській райдержадміністрації на 2014-2015 роки. Крім того, на засіданні мова йшла про внесення змін до районної Програми «Молодь Новосанжарщини» на 2011-2015 роки.

Наостанок заступник голови районної ради Сергій Бодак вів мову про дозвіл на списання основних засобів, про зміни в складі постійної комісії районної ради та про затвердження розпоряджень голови районної ради.