Проаналізували та доповнили ряд районних програм

28 жовтня голова Семенівської районної ради Ольга Мохун провела пленарне засідання тридцять третьої сесії, в роботі якої взяв участь голова райдержадміністрації Сергій Федорченко.

Хоча всі питання порядку денного попередньо були розглянуті в профільних комісіях, але окремі з них викликали дискусію в сесійній залі. В кінцевому ж підсумку депутатам вдалось звести різницю, а іноді й полярність позицій до спільного знаменника – прийняття відповідних рішень.

Зокрема, внесено доповнення до Програми економічного та соціального розвитку Семенівського району на 2014 рік та до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2013-2020 роки.

Також затверджено звіт про виконання районного бюджету за дев`ять місяців та з урахуванням зауважень внесено зміни до його показників на 2014 рік.

Заслухано інформацію головного лікаря центральної районної лікарні Анатолія Назаренка щодо виконання районної програми «Репродуктивне здоров`я». З ним же рішенням сесії ще на рік продовжено трудовий контракт.

Розглянуто також питання щодо управління комунальним майном та погоджено призначення Юлії Поправки директором Семенівської ДЮСШ.

Найбільш активними в обговоренні сесійних питань були депутати Валерій Книш, Сергій Семигреєнко, Іван Горобець, заступник голови районної ради Григорій Пипич.

Голова постійної комісії, керуючий справами районної ради Юрій Черевик та депутат Павло Бабарика порушили питання удосконалення діяльності депутатського корпусу і дотримання депутатської етики.

Підсумовуючи роботу, голова районної ради Ольга Мохун закликала колег посилити ефективність взаємозв’язків з населенням та відповідальність при прийнятті важливих для громади рішень. Вона також зосередила увагу на необхідності відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» прозвітувати перед виборцями про свою роботу.