Привітали новообраного депутата районної ради та внесли зміни до показників бюджету

14 листопада відбулося пленарне засідання позачергової тридцять третьої сесії районної ради шостого скликання. Провів його голова районної ради Геннадій Супрун. На засіданні також були присутні заступник голови районної ради Сергій Бодак, в.о. голови райдержадміністрації Роман Павліченко, сільські голови, керівники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, очільники районних організацій, установ, підприємств, представники засобів масової інформації і громадськості.

Спершу присутні у залі засідань вшанували хвилиною мовчання пам’ять про депутата районної ради Володимира Петрушка у зв’язку з його смертю. Потому голова районної ради привітав колег-депутатів, котрі відзначили свої дні народження у період між пленарними засіданнями. Міцного здоров’я, сімейного затишку, успіхів у роботі та інших земних гараздів Геннадій Супрун бажав Віктору Сидоренку, Івану Бодаку, Риті Вербі, Анатолію Діденку, Ользі Граб, Анатолію Юрченку, Миколі Харченку, Миколі Тарану та Володимиру Левицькому.

Після цього депутати обрали секретаря сесії. Ним стала Марія Краснюк. Далі затвердили порядок денний. Складався він лише з двох питань.

Спочатку присутні на пленарному засіданні заслухали інформацію районної виборчої комісії про підсумки проміжних виборів депутата Новосанжарської районної ради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №17. Голова районної виборчої комісії Тетяна Гусак повідомила, що ним був обраний Олександр Коломацький. Депутати районної ради щиросердно привітали свого нового колегу. У свою чергу Геннадій Супрун в урочистій атмосфері вручив Олександру Миколайовичу депутатські посвідчення і нагрудний знак.

Основне ж друге питання озвучила виконуючий обов’язки начальника фінансового управління райдержадміністрації Антоніна Деревеня. Вона розповіла про внесення змін до показників районного бюджету на 2014 рік. Зокрема Антоніна Миколаївна говорила про те, що нині є проблеми зі сплатою за енергоносії відділу освіти РДА та центральної районної лікарні. На це потрібні кошти, як і на допомогу малозабезпеченим верствам населення, куди входять і біженці із зони АТО. На її думку, бюджети галузей освіти і медицини потерпають через занадто велику мережу закладів. Так от у сусідніх районах у половину менша кількість тих самих ФАПів, тому й коштів на їх утримання потрібно значно менше.

Зазначимо те, що по обох згадуваних питаннях депутати проголосували схвально, тим самим забезпечивши важливі галузі соціальної інфраструктури району усім потрібним.

Наостанок Геннадій Супрун зініціював збір коштів депутатами районної ради для закупівлі гуманітарної допомоги солдатам і офіцерам з Новосанжарщини, котрі нині перебувають у зоні АТО. Голова районної ради підкреслив те, що з кожним днем на Сході України ускладнюється ситуація зі збройним протистоянням сепаратистам і агресору з Півночі. «Десятки і сотні наших земляків перебувають в гарячих точках російсько-української війни. Нині вони дуже потребують теплого одягу, взуття і ковдр, засобів гігієни, медикаментів… Я переконаний, що жоден з вас не залишиться байдужим до вкрай необхідної справи по підтримці нашої армії», – зазначив Геннадій Іванович. Він закликав колег провести збір коштів для задоволення потреб наших земляків-воїнів. Далі ці гроші будуть передані волонтерам, котрі закуплять і доставлять бійцям-захисникам Вітчизни все необхідне.