Виставка фотоклубу «Софіт» - подарунок жінкам Лубенщини

У галереї Вовчицького районного краєзнавчого музею імені І.І. Саєнка було відкрито виставку фоторобіт під назвою «Жінка і весна», приурочену Міжнародному жіночому дню, яку представили загалу учасники фотоклубу «Софіт». Відкриття виставки відбулося за участі голови районної ради Олексія Дядечка, голови райдержадміністрації Віктора Алєксєєнка, заступника голови райдержадміністрації Василя Куксаня, творчої інтелігенції району, освітян та учнівської молоді.

Значна частина робіт, представлених фотохудожниками-софістами Володимиром та Оксаною Білоус, Юрієм Зілінським, Павлом Кайдашем, Ольгою Сабєльніковою, Лілією Нікрасовою, Михайлом Михайленком та іншими – це інтерпретації на твори відомих митців: Пабло Пікассо, Дієго Веласкеса, Франсуа Родена, своєрідне наслідування великих художників і мистецтвознавців, яке з великим схваленням і захопленням сприйняли лубенці.

Очільники районної влади Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко висловили слова глибокої вдячності талановитим фотохудожникам за подаровану можливість споглядати по-справжньому незабутні шедеври. А також привітали усіх жінок зі святом весни – 8 Березня.

Вдячність районній владі, працівникам музею та фотохудожникам висловила від усієї громади і сільський голова Вовчицької сільської ради Ольга Козловська, наголосивши, що відкриття фотовиставки – це найкращий подарунок усім жінкам Лубенщини!