Вшанували представників місцевого самоврядування

5 грудня у Семенівському районі урочисто відзначили День місцевого самоврядування. Зі щирими словами вітання і подяки за роботу до працівників та ветеранів місцевого самоврядування, депутатів, громадського активу звернулись голова районної ради Ольга Мохун, голова райдержадміністрації Сергій Федорченко, голова районної асоціації сільських та селищного голів Сергій Сирота, Семенівський селищний голова Людмила Милашевич. У заході взяли участь Герой України Іван Балюк, депутат обласної ради Сергій Полупан.

На честь свята було вручено багато нагород. Грамоти обласної ради отримали керуючий справами районної ради Юрій Черевик, Семенівський селищний голова Людмила Милашевич, Очеретуватський сільський голова Валентина Тороп, секретар Оболонської сільської ради Лідія Золотаренко.

Грамотами районної ради нагороджено також групу депутатів різних рівнів, ветеранів самоврядування, спонсорів, керівників служб, які тісно співпрацюють з громадами у вирішенні питань їхньої життєдіяльності.

Напередодні було підбито підсумки щорічного конкурсу на кращу місцеву раду. Цього року у районі два переможці – Семенівська селищна та Очеретуватська сільська ради, на другій позиції – Веселоподільська, а на третій – Оболонська сільські ради. Всім їм вручено відповідні сертифікати та подарунки.

Ще однією зворушливою миттєвістю заходу стало вручення головою районної ради Ольгою Мохун посвідчення «Почесний громадянин Семенівщини» уродженцю села Оболонь Івану Перепеляку – самобутньому талановитому літератору, лауреату багатьох творчих премій, який проживає у м. Харкові. Таке рішення нещодавно було прийнято на сесії районної ради.

Учасників святкового зібрання концертними номерами привітали творчі колективи району.