Про актуальні питання діяльність територіальних громад Хорольщини

Під головуванням Олександра Хрипка відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Хорольської районної ради за участю голів та секретарів міської та сільських рад району.

Про організацію забезпечення жителів району містобудівною, технічною документацією, документами, що посвідчують право власності громадян на нерухоме майно та роботу виконкомів по дотриманню законодавства із зазначених питань інформували начальник комунального підприємства "Архітектурне бюро Хорольського району" Ірина Главацьких, державний нотаріус Алла Вовк. Та найбільше питань, які турбують мешканців територіальних громад, надійшло від присутніх на адресу новопризначеного начальника комунального підприємства "Лубенське МБТІ" Костянтина Малька та виконуючої обов'язки головного інженера Олени Сенько. Адже питання законодавчого врегулювання майнових відносин на сьогодні є чи не найбільш актуальними в суспільстві. На необхідності створення органам місцевого самоврядування та відповідними службами сприятливих умов для оформлення громадянами потрібних документів наголосив голова районної ради Олександр Хрипко.

Про взаємодію Хорольського районного підрозділу кримінально – виконавчої інспекції по виконанню покарань (стягнень) з органами місцевого самоврядування стосовно осіб, засуджених (притягнутих) до покарання (стягнення) у вигляді громадських робіт інформувала Ніна Рубан - начальник Хорольського районного підрозділу кримінально – виконавчої інспекції.

Заступник голови районної ради Тетяна Качаненко ознайомила присутніх з методичними рекомендаціями щодо порядку оформлення земельних ділянок під сміттєзвалища, адже з приходом весни гостро постане питання благоустрою населених пунктів, і в першу чергу упорядкування сміттєзвалищ.

З питання організації та проведення оплачуваних громадських робіт у районі у 2011 році проінформувала директор районного центру зайнятості Ніна Стадник.

З методичними рекомендаціями щодо оформлення права територіальної громади на спадщину при відсутності спадкоємців проінформував начальник відділу правового забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування виконавчого апарату районної ради Сегрій Євстєгнєєв .

На завершення голова районної ради Олександр Хрипко проаналізував виконання доходної частини бюджету кожної сільської ради за 2 місяці та наголосив на важливості координації зусиль районної, міської та сільських рад, спрямованих на забезпечення економічного, соціального та культурного розвитку району.